+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Водостік

Водостіки для дахів захищають будівлю від руйнівного впливу вологи.

Вже вибрали товар? Переходьте до нашого інтернет-магазину за розділами:

- оцинковані водосточні системи

- водосточні системи з полімерним покриттям

 для оформлення замовлення, або зателефонуйте нашему менеджеру.

 

Водостічні системи - це найважливіша складова для будь-якої будови. Будь то на початковому етапі будівництва або при проведенні ремонтних робіт у будинку, прибудові або на дачі. Якщо вчасно не організувати водостоки на даху, вода буде хаотично стікати і може розмити грунт біля основи будинку, так само є ризик затоплення підвалу, вологі фасади - все це порушує мікроклімат в самій будові, що позначається вкрай негативно.

Купити водостоки для дахів - це завдання не з простих! Великий асортимент виробів низької якості, негативно позначиться не тільки на власному гаманці, а може надалі призвести до незворотних затратам по ремонту всього будинку.

Торгова марка Вітан в Україні представляє свої вироби для водостоку високої якості і за доступною ціною. Водостічні системи, вироблені Вітан, виконані з оцинкованої сталі в двох варіантах: без покриття та з полімерним покриттям різної кольорової гами.

Поліефірна фарба, яка використовується в фарбуванні виробів для водостоку, завоювала велику повагу в світі, і поки що не має аналога. Як відбувається порошкове забарвлення: попередньо знежирену і очищену поверхню покривають, розпорошуючи, порошковою фарбою. Далі виріб нагрівають в печі до 180-200 градусів, порошок стає в'язко-текучим, далі утворюється рівномірний шар, і фінальна стадія, яка формує якісне монолітне покриття.

Металеві водостоки, на яких нанесено рівномірне глянсове покриття в різній колірній гамі, відмінно підходять для сучасних покрівельних робіт. Ідеально впишуться в будь-який зовнішній дизайн і прослужать довгі роки.

Переваги таких виробів перед пластиковими:

- Стійкість до механічних пошкоджень;

- Стійкість до сезонних перепадів температур;

- Довговічність;

- Легкий монтаж;

- Проста конструкція.

Водостоки від Вітан - це висока якість вироблених виробів і великий асортимент для правильного вибору!