Интернет - магазин купить изделия
Про компанію Новини Співпраця Контакти Дропшиппінг Вентиляція   Димоходи   Водостік   Елементи покрівлі   Відливи віконні   Санки Складані меблі PDF-каталог PDF-каталог Садовi гойдалки

Санки

Головна / Санки

 

Коллекція санок від українського виробника ТМ Vitan – це більше 25 моделей санок на Ваш вибір! 

Спеціально створений асортимент включає санки для любого віку та призначення: рибацькі санки-стілець, дитячі, підліткові швидкісні санки, оригінальні сані з візерунками. При виробництві санок ми використовуємо надійні материали – сталь і натуральну деревину. Полімерне покриття надає виробам ефектного вигляду і на тривалий час зберігає метал від корозії.

 

Де купити санки і добре заробити на їх продажу? Тепер цю задачу вирішити дуже просто! Більше не потрібно витрачати час на пошук зимових санок для привабливої вітрини, торгова марка «Vitan» пропонує достатній асортимент красивих та якісних санчат доступної вартост, котрі прослугують довгі роки.

 

Вироби ТМ Vitan користуються підвищеним попитом, тому що мають оригінальний дизайн, представлені широким модельним рядом та надійні в експлуатації. Продаж санок оптом з безкоштовною доставкою по всій Україні.

 

Санки дитячі

Санки для дітей та дорослих

Санки рибацькі