+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Димоходи

Під ТМ «Vitan» виробляються димоходи з неіржавкої сталі, згідно ТУ У 24.2-37600672-002:2014.

Вже вибрали товар? Переходьте до нашого інтернет-магазину для оформлення замовлення, або зателефонуйте нашему менеджеру.

 

Сучасні високотехнологічні опалювальні системи висувають високі вимоги до матеріалу димоходів. Високий ККД опалювальних котлів дає можливість із меншими витратами підтримувати комфортне середовище в будинку, однак збільшується навантаження на димохід, оскільки зворотний бік високого ККД – низька температура й висока концентрація вологості в димохідній системі. Це спричиняє появу конденсату з сірчастими сполуками, які прискорюють корозію димоходу. У результаті чадний газ може проникати в приміщення, крім того, виникає небезпека займання й пожежі.


Димохід із неіржавкої сталі поєднує все необхідне для зручної та безпечної експлуатації системи опалення:

 

  • Міцність і довговічність: корозійну тривкість, стійкість до деформацій, що виникають під час впливу високих температур.
  • Практичність: компактність, невелику вагу, простоту монтажу й експлуатації, привабливий зовнішній вигляд.
  • Універсальність і модульність: підходить для будь-якого сучасного опалювального обладнання й дозволяє підібрати конструкцію, що гармоніює з архітектурою конкретного будинку.
  • Наявність різних діаметрів: можливість підібрати димохід під вихідний патрубок котла. Площа перерізу каналу не повинна змінюватися по всій його довжині. Збільшення перерізу підсилює тягу, але знижує ККД котла. Зменшення перерізу димоходу погіршує тягу.
  • Ефективну конструкцію: труби круглого перерізу з ідеально рівною внутрішньою поверхнею практично не чинять аеродинамічного опору на шляху руху продуктів згоряння через димохід, що запобігає осіданню сажі й забезпечує хорошу тягу.

      

Під час виробництва димоходів «Vitan» використовується неіржавка сталь марок AISI 304 і AISI 430; утеплювач на основі базальтового волокна й оцинкована сталь. Усі матеріали сертифіковані.

 

Неіржавка сталь AISI 304 (ДСТУ 08Х18Н10) є універсальною й широко використовуваною порівняно з усіма марками неіржавкої сталі. Її хімічний склад, механічні властивості, зварюваність і опір корозії / окисленню забезпечують найкраще співвідношення ціна / якість під час виробництва димоходів.

 

Неіржавка сталь AISI 430 – покращений аналог сталі ДСТУ-12Х17. Її використовують у малоагресивних середовищах при температурі до +500 °С. Перевага цієї марки полягає в тому, що сталь чотирьохсотого ряду (за класифікацією AISI) порівняно з марками трьохсотого ряду, які містять молібден, коштує значно дешевше.

 

Підбір матеріалу, з якого виготовлений димохід, потрібно доручати професійному монтажнику, який, на місці вивчивши характеристики опалювального обладнання та інші умови експлуатації, допоможе Вам зробити правильний вибір.

 

Димоходи ТМ «Vitan» – це основні стандартні елементи для одно- і двоконтурних систем.

 

Одностінні димоходи
Неіржавка сталь (глянець)
AISI 430
Неіржавка сталь
AISI 304 (матова)
Двостінні димоходи (сендвіч)
Нержавеющая сталь
внутренняя труба: AISI 304
внешняя труба: AISI 430
Нержавеющая / оцинкованная сталь
внутренняя труба: AISI 304
внешняя труба: оцинкованная сталь