+38 (096) 222-3-444 позвонить нам

Головна / Про компанію

Про компанію


«Vitan» – торгова марка українського виробника товарів для будівництва, дому та відпочинку.


Досвід у сфері розробки, виробництва й реалізації продукції – 12 років.


Під торговою маркою «Vitan» випускається така продукція: 

 

Складані меблі

Складанані меблі

Гойдалки садові

Гойдалки садові

Санки

Санки

Водостік

Водостічні ситстеми Вітан

Вентиляція

Вентиляційні системи Вітан

Відливи віконні

Відливи віконні

Елементи покрівлі

Елементи покрівлі

Профнастил

Профнастил

Особливість продукції «Vitan» – якість, функціональність, надійність.

 

Ми використовуємо найбільш сучасні технології виробництва, постійно розширюємо асортимент, враховуючи нові тенденції розвитку галузі та побажання споживачів.

 

Гнучка технологія виробництва дозволяє нам оперативно реагувати на потреби ринку, що постійно зростають, і в найкоротші строки модернізувати продукцію.

 

Наші товари не поступаються якістю, а деякі навіть перевершують зарубіжні аналоги. Уся продукція виробляється в Україні та має прийнятну ціну!

 

Запрошуємо до співпраці українських, російських та інших зарубіжних партнерів.

 

Переконайтеся в тому, що співпрацювати з ТМ «Vitan» вигідно!

 

Якість продукції

 

Використання сертифікованої тонколистової оцинкованої та нержавіючої сталі для виробництва вентиляції, водозливу й елементів покрівлі, а також застосування інших якісних матеріалів, дозволяє нам виробляти товари, які прослужать Вам довгі роки.

 

СЕРТИФІКАТИ

 

Для виробництва складаних меблів ми використовуємо тільки сертифіковані сталеві та алюмінієві труби різного діаметра з товщиною стінки 1мм і більше; надійні заклепки для каркасів; міцні вологостійкі тканиний сітки. 9 етапів перевірки під час виробництва майже повністю виключають можливість браку, що дозволяє виробнику впевнено надавати тривалу гарантію на продукцію.

 

Прийнятна ціна

 

Забезпечуючи високу якість, ми намагаємося тримати найнижчі ціни на продукцію.

 

Товар завжди на складі

 

Вам не потрібно чекати товар тижнями! Увесь асортимент завжди наявний на складі або в найближчому пункті видачі. Оформляйте замовлення в менеджера «Vitan» і отримуйте товар протягом декількох днів.

 

Безплатна доставка

 

Для оптових покупців «Vitan» здійснює безплатну та своєчасну доставку товару до торгової точки по всій Україні. Регулярні поставки дозволять Вам уникнути зайвих переживань!

 

Допомога при виборі товару

 

Ви вагаєтеся під час вибору моделі й кольору товару? Кваліфіковані менеджери «Vitan» із радістю допоможуть Вам підібрати необхідну продукцію та оформити замовлення. Ви залишитеся задоволені нашим обслуговуванням!

 

Можливість відстрочки платежу

 

Якщо Вам потрібен товар, але ви не можете відразу розрахуватися за нього – виробник надає можливість оптовому покупцеві обговорити варіанти відстрочки платежу.

 

Надійна упаковка

 

Завдяки якісній упаковці Ви можете бути спокійні за збереженість товару під час транспортування.